Özel Web Uygulamaları

Özel Web Uygulamaları
 

Özel Web Uygulamaları


Özel web uygulamalarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Inetrum Teknoloji olarak kurumsal iş yazılımları üretiyor, özel yazılım ve özel web projelerinize profesyonel çözümler sunuyoruz. Aklınızdaki projenizi hayata geçirmeniz için sizinle yapacağımız toplantılarda size ek fikirler sunuyor, projelerinizin süreçlerini planlıyor ve teknik geliştirmelere başlıyoruz.

 

Toplantı

Toplantı

Projenizin detaylarını planlayabilmek, doğru ihtiyaç analizini gerçekleştirebilmek ve size ek fikirler verebilmek için sizinle birçok kez toplantı gerçekleştiriyoruz.
Her fırsatta sizi süreçlerden bilgilendirmek için, yeni fikirlerimizi size sunabilmek ve sürece sizi de dahil etmek için toplantı talep ediyoruz.
Toplantı

Analiz ve Planlama

İhtiyaç analizleriniz yapıldıktan sonra projenize ait süreç planlamasını tamamlıyor ve onayınıza sunuyoruz.
Projenize ait tüm ihtiyaç analizlerini ve hazırlanan teknik dökümanları sizinle paylaşıyor ve tüm teknik süreci yönetiyoruz. Projenizin teknik geliştirmeleri başladıktan sonra size sadece ek olarak sunduğumuz fikirleri değerlendirmek ve düzenli olarak ileteceğimiz raporları incelemek kalıyor.
Yazılım Geliştirme

Geliştirme

Projenize ait olan tüm yazılım geliştirme, sistem ve ağ yönetimi ve projenizin tasarımı gibi olan teknik süreçler başlıyor.
Yazılım, sistem ve tasarım işlemlerinizin hepsi Internum tarafından yönetiliyor, size düzenli olarak süreç raporu ve teknik analizler iletilmektedir. Siz hiçbir teknik bilgiye sahip olmasanız bile projenizin planlama sürecinde kullanılacak teknolojiler ve bu teknolojilerle yapılacak tüm geliştirme süreçlerini biz yönetiyoruz.
Yazılım Geliştirme

Test ve Beta

Geliştirme süreci devam eden veya geliştirme süreci tamamlanan projenizin teknik test ve mantıksal test işlemleri tarafımızca yapılır. İlgili testler tarafımızca tamamlandıktan sonra projenizi inceleyebilmeniz için kapalı beta versiyonu olan test versiyonunuz sizin kullanımınıza açılacaktır.
Test versiyon incelemesini tamamladıktan sonra sizden gelen ek talep ve onarma işlemleri için geliştirmeler yapılır ve projenizin son hali şekillenecektir.
Yazılım Geliştirme

Yayınlama!

Sizinle keyifli ve bol toplantılı bir geliştirme sürecinin ardından projeniz artık yayınlamaya hazır hale geldi. Projeniz ister web, ister diğer platformlarla entegre bir proje olsun, yayınlama süreçleri zorlu ama bir o kadar da keyiflidir. İlk kez gerçek kullanıcılarla buluşacak olan projenizin; kısa ve uzun dönemdeki sistemsel ihtiyaçları için size gerekli önerilerde bulunur ve gerekli kararlar verildikten sonra projenizi yayına alırız.

Inetrum'un Kurumsal Hizmetlerinden Faydalanmak İster Misiniz?

İşletmenize en uygun kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler için