Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İstanbul SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti
 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)


SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu; Google, Yandex, Bing gibi arama motorları tarafından web sitenizin doğru bir şekilde bulunması, taranması ve işletmeniz ile ilgili anahtar kelimelerde daha üst sıralarda yer almanız için gerekli olan çalışmaların tümüdür.

Her işletmenin hedeflediği anahtar kelimeler ve sektörel farklılıklar nedeniyle SEO çalışması işletmenize özel olarak planlanmalı ve çalışmaya başlanmalıdır. Arama motorları tarafından gizli tutulan algoritmaları gereği binlerce kriter kontrol edilerek web sitenize bir sıra numarası belirlenmektedir. Bu kriterlere uygun olacak planlama ve çalışma sürecinin doğru yapılmaması işletmeniz ve web siteniz için geri dönüşü olmayan sorunlar doğurabilir. Inetrum Web olarak SEO hizmetlerinde müşterilerimize özel olarak bir çalışma planı hazırlıyor ve Yükselme Garantili SEO hizmeti sağlıyoruz.

 

Neden SEO Yapılmalı?


Potansiyel müşterileriniz arama motorları aracılığı ile ürün veya hizmet araması yapacaklardır. Arama sonuçlarında karşılarına çıkan ilk web sitelerini ziyaret edecekler ve o işletmeler ile irtibata geçeceklerdir. Sektörünüz ile ilgili bir arama yaptığınız zaman rakiplerinizin sizden daha üst sıralarda yer aldıklarını görüyorsanız bunun sebebi düzenli olarak yapmış oldukları SEO çalışmalarıdır. Düzgün ve planlı yapılan SEO çalışmaları, arama motorlarının web siteleriniz için yapmış olduğu puanlama ve sonuç sıralamalarınızı olumlu yönde etkileyecektir.

 

Reklam mı, SEO mu?


Reklam çalışmaları düzenli olarak bir bütçe ayırıp, potansiyel müşterileri web sitenize getirmek için oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak reklam hizmeti için harcadığınız bütçe ve zamanı artık reklam için ayıramadığınız noktada web sitenize yeni kullanıcıların gelmeyeceği maalesef bir gerçektir. SEO çalışmalarında, reklam çalışmalarında olduğunun aksine her yeni ziyaretçide ek ücret ödemezsiniz. SEO çalışmalarında, çalışmanın sonucu alındıkça harcanan emek ve harcanan bütçelerin azalması ve zamanla farklı anahtar kelimeler ile diğer potansiyel müşterilere erişim sağlanabilmesidir. SEO sayesinde; çalışmalara ara verilse bile büyük oranda edindiğiniz sıralamaları koruyacak ve reklam çalışmasının aksine bütçe ayıramadığınız noktada ziyaretçi kaybı yaşamayacaksınız.

Web Sitesi en ekonomik tanıtım yöntemidir.
Yükselme Garantisi!

Sizinle birlikte belirlediğimiz anahtar kelimeler için, altından kalkamayacağımız sözler vermiyor, tüm müşterilerimize sözleşme kapsamında en gerçekçi garantiyi; "Her Ay Yükselme" garantisini veriyoruz.

Taahhüt Yok!
Taahhüt Yok!

Müşterilerimizin çalışmalar sonucunda duydukları memnuniyet ile çalışmaya devam etmelerini görmeyi daha çok seviyor ve müşterilerimizden dönemlik taahhütler istemiyoruz.

Düzenli SEO Raporlama
Düzenli Raporlama

Sizin için yapılan tüm çalışmaları ve istatistik verilerini sizin için detaylı bir rapor olarak oluşturup haftalık veya aylık olarak tarafınıza sunuyoruz. Oluşturulan raporlarda ek olarak sizin adınıza yaptığımız araştırma ve ek istatistiklere yer veriyoruz.

Sektörel Koruma
Sektörel Koruma

Inetrum olarak iş etiğini ve müşterilerimizin her birini korumayı ön planda tutuyoruz. SEO çalışmalarımızda aynı sektörden ikinci bir firmayı, yerel çalışmalarda ise aynı bölgede yer alan ikinci bir firma ile çalışma gerçekleştirmiyoruz.

Inetrum'un Kurumsal Hizmetlerinden Faydalanmak İster Misiniz?

İşletmenize en uygun kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler için