Sosyal Medya Danışmanlığı

İstanbul Sosyal Medya Danışmanlığı
 

Sosyal Medya Danışmanlığı


Sosyal Medya Danışmanlığının kurumsal yapınızı güçlendireceğini ve bulunabilirliğinizi arttıracağını biliyor muydunuz?

Sosyal medya mecraları, işletmenizin sektörüne uygun bir şekilde kullanıldığı zaman potansiyel müşterileriniz olabilecek sosyal medya kullanıcılarına erişmeniz için en iyi araçtır. Günümüz dünyasında aklınıza gelecek kurumsallaşmış tüm firmalar sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yöneterek hem reklam maliyetlerini minumum düzeye düşürüyor hem de kurumsal iletişimlerini güçlendiriyorlar.

İster müşterilerinize ister potansiyel müşterilerinize bir ürün veya hizmet tanıtmak, duyuru yapmak ve sürekli göz önünde olarak marka bilinirliğinizi güçlendirmenin en kolay ve hızlı yolu Sosyal Medyadır.

 

Sosyal Medya Danışmanlığı Neleri İçerir?


İşletmenizin hali hazırda sosyal medya hesapları var ise yönetimini devralır ve uzun süreli bir planlama yaparız. Sosyal medya çalışmaları çok detaylı ve birçok konuyu içerisinde barındıran bir hizmettir.

Sosyal Medya Takibi

Gönderilerinize gelen yorumların ve mesajlarınızın anında cevaplandırılmasını sağlıyoruz. Böylece müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkartılıyor.

Kurumsal İletişim

Müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerin soru ve görüşleri anında cevaplanıyor. Çalışmaya başlamadan önce sizden almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda kullanıcılarınız oldukça hızlı bir şekilde bilgilendirilmektedir.

Grafik Çalışmaları

Duyuru, hizmet, ürün veya özel günlerde sizin için planlanan tüm gönderileriniz için tüm sosyal medya hesaplarınıza uygun grafikler hazırlanmaktadır.

İstatistik Takibi

Düzenli olarak sosyal medya hesaplarınızın istatistik verilerini takip ederek çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesaplarınıza yeni kullanıcıları, yeni kullanıcıları ise hizmet veya ürünlerinize yönlendirecek çalışmalar planlanmaktadır.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin sosyal medya hesapları ve web siteleri düzenli olarak taranarak size iletilen raporlarda bu bilgilere yer verilmektedir.

Strateji Geliştirme

Rakip analizlerinize, ziyaretçilerinizin aksiyonlarına ve istatistiklerinize göre; yeni ziyaretçilere ve potansiyel müşterilere ulaşabilmeniz için farklı stratejiler belirliyor ve onayınıza sunuyoruz.

Anında Bildirim

Bir kullanıcınızın sizden özel bir talebinin olması, iletişim ihtiyacı yaşaması veya anında müdahale edilmesi gereken herhangi bir durumda tarafınıza günün her saatinde SMS ve E-Posta olarak bildirimde bulunuyoruz.

Raporlama

Sosyal medya hesaplarınızda neler olup bittiğini, detaylı istatistikleri ve paylaşımların durumları ile birlikte kullanıcı dönüşümlerini tarafınıza düzenli olarak raporluyoruz.

Inetrum'un Kurumsal Hizmetlerinden Faydalanmak İster Misiniz?

İşletmenize en uygun kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler için