Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri
 

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri


Her modern işletmenin müşterilerine dijital ortamda hizmet verebilmesi, bulunabilirliğiin artması, yeni müşterilere kolay bir şekilde erişebilmesi için web sitesine ihtiyacı vardır.
İşletmelerin web siteleri potansiyel müşteriler tarafından keşfedilir. Kurumsal web siteleri 7 gün 24 saat açık internet şubeniz olarak hizmet ve ürünlerinizin tanıtımını yapmak için en uygun araçtır. Günümüz dünyasında ürün ve hizmetlerinizin tüm detaylarını barındırabileceğiniz web siteleri, kurumsal imajınızın bir parçası olacaktır. Bu nedenle, web sitenizin en profesyonel şekilde hazırlanması gerekmektedir.

 

Neden Web Sitesi?


 

Web Sitesi en ekonomik tanıtım yöntemidir.
Ekonomik

Web sitesi, her işletme için en ekonomik ve en hızlı ürün ve hizmet tanıtım aracıdır.

Web sitesi yeni müşterilere ulaşmanızı sağlar
Yeni Müşteriler

Dünyanın her yerindeki potansiyel müşterilerinize ulaşın! İnternetten sizi arayanlar rahatlıkla sizi bulacak ve yeni müşteriler edineceksiniz.

7 Gün 24 Saat Açık!
Kurumsal Yüzünüz

Kurumsallığınızı ön plana çıkarın. Web siteniz sizin adınıza 7 gün 24 saat internet ortamında tanıtımınızı yapar ve kurumsal imajınızı sergiler.

Ölçülebilir Web
Ölçülebilir

Ziyaretçilerinizin; bölgeleri, yaşları, cinsiyetleri gibi demografik bilgileri ölçülebilir, bu sayede iş modeliniz gelişir.

Web sitesi ile doğrudan satış yapılabilir.
Doğrudan Satış

Web siteleri sayesinde ister hizmetlerinizin tanıtımını yapın isterseniz doğrudan ürün satışı gerçekleştirin.

Internum CMS ile web sitenizi yönetin
Yönetilebilir

Inetrum CMS, özel olarak web sitenizdeki tüm fonksiyon ve içeriği hiçbir teknik bilgi gereksinimi olmadan yönetmenizi sağlar.

Inetrum'un Kurumsal Hizmetlerinden Faydalanmak İster Misiniz?

İşletmenize en uygun kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler için