İnternet Reklamcılığı

Adwords ve Sosyal Medya Reklam Çalışmaları
 

İnternet Reklamcılığı


İşinizi online platformlar aracılığı ile büyütmek istiyorsanız internet üzerinden tanıtım yapmak oldukça önemlidir. Müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizin sizi arama motorları üzerinden ararlar. Arama motoru optimizasyonu ile müşterilerinizin karşısına organik sonuçlarda çıkmanın önemi tartışılmaz düzeydedir.

Müşterilerinize sağladığınız ürün ve hizmetleri internet ortamında da sunarak işletmenizi geliştirmeye karar verdiyseniz, tek ihtiyacınız yeni müşterilere ulaşmak olacaktır. Potansiyel müşterileriniz sizi arama motorlarında arayacaklardır. Arama motorlarında organik sonuçlarda yer almak SEO Hizmetleri ile mümkündür ve önemi tartışılmaz düzeydedir. Henüz organik sonuçlarda bir yer edinmediyseniz veya rakiplerinizin reklamları hemen arama sonuçlarının üstünde yer alan bölümde yer alıyorsa; potansiyel müşterilerinize rakiplerinizden önce ulaşabilmek için İnternet Reklam çalışmaları yapılmaktadır.

İnternet reklamları, diğer medya mecralarının aksine tamamen hedeflenebilir ve ölçülebilir bir trafik sağlamaktadır. Reklamlarınızın doğru hedef kitlelere ulaşması için bölge, cinsiyet, ilgi alanı gibi birçok kritere göre hedefleme yapılabilir ve gelen tüm trafiğin detaylı bir incelemesini yapmanıza olanak tanır.

Remarketing (yeniden pazarlama), yöntemi ile size bir kere ulaşan ancak alışveriş sağlamayan potansiyel müşterilerinizin karşılarına tekrar çıkabilirsiniz. Bunun en yakın örneğini Google ve Facebook gibi mecralarda ziyaret ettiğiniz ürünlerin karşınıza tekrar çıkmasıdır. Siz de potansiyel müşterilerinizin ilgilendiği tüm ürün ve hizmetleriniz ile tekrar karşılarına çıkabilirsiniz.

Inetrum Web olarak Remarketing(yeniden pazarlama), Adwords Reklamları ve Sosyal Medya Reklam çalışmalarınızın; detaylı hedefleme ve analizi, geri dönüşüm hesaplamaları ve detaylı raporlama süreçlerini yürütüyoruz.

 

Reklam Çalışmalarının SEO Sürecine Faydası


SEO çalışmaları arama motorlarının web sitenize güvenmesi ile başlayan bir süreçtir. Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel bir şekilde yönetiliyor olması, sosyal medya ve adwords reklamcılığı arama motorları tarafından artı puan almanıza yardımcı konulardır. Bu nedenle Sosyal Medya Hizmetlerinin ve İnternet Reklamcılığı Hizmetlerinin SEO sürecine oldukça katkısı olacaktır.

Inetrum'un Kurumsal Hizmetlerinden Faydalanmak İster Misiniz?

İşletmenize en uygun kurumsal ihtiyaçlara profesyonel çözümler için